Vítáme Vás na stránkách rallyového týmu ze Semechnic

 

7.1. 2021

  Pokračuje se ve strojení auta, nápravy,interiér, no je toho ještě dost, fotogalerie po kliknutí na foto.

3.11. 2020

  Pomalu strojíme a nakupujeme i věci, které budou časem potřeba :)

18.7. 2020

  Zdá se že spíme, ale není tomu tak, auto se teď právě stříká znovu do našich barev a pomalu začneme připravovat II. Podorlickou rally.

  

17.5. 2020

  Organizační výbor Podorlické rally se po zvážení nejisté situace kolem pandemie Covid-19 a opatřeních vlády České republiky rozhodl zrušit II. Podorlickou rally, která se měla konat ve dnech 22.-23.5. 2020.

  Soutěž se přesune i s názvem II. Podorlická rally na květen roku 2021. Pro příští rok jsme v kontaktu s pořadateli Rallye Český Krumlov a budeme se snažit, nescházet se opět v jednom termínu.

 Přejeme dalším soutěžím a to nejen v ČMPR, aby se odjely a měly hojnou účast ve startovních listinách.

 Děkujeme za pochopení, přejeme všem pevné zdraví a ať tuto nelehkou situaci zvládneme.

Organizační výbor Podorlické rally

9.11. 2019

 Připravujeme druhý ročník Podorlické rally. Ta bude probíhat znovu na Opočensku, Dobrušsku a Rychnovsku ve dnech 22. a 23.5. 2020.  Více se dozvíte časem na www.podorlickarally.cz a na Facebooku.

13.6. 2018

  Do týmu přibylo další závodní auto pilotované Petrem Kališem a to Peugeot 206+ RC. Toto auto je otestované do MMČR v rallye, ale více se kluci svezou v ČMPR.

11.8. 2017

  Po delší době, po výstavě závodních speciálů, která se opravdu povedla, jsem zase zavítal do garáže něco dělat na závodním autě. Koupíme sedačky, udělají se držáky sedaček a můžeme jet na lak. :) Plus nějaké drobnosti a už si také připravuji nápravy, vyvaření, vyztužení. Občas přidám nějaké info + fotečku. :)

Zatím odkaz na fotogalerii na rajčeti zde ... :)

27.6. 2016

  Přibývají další fotky ze stavby závodního auta. Kdyby jste se chtěli stát sponzorem, partnerem našeho týmu, nebo se na stavbě podílet peněžně, či nějakými díly ozvěte se nám na e-mail Pajny@seznam.cz. Za každou korunu i nabídku náhradních dílů jsme Vám vděčni. Jsme Zapsaný spolek (bývalé občanské sdružení), takže Vaše sponzorství bude v regulích zákona. :)

Více zde: https://www.jchrallyeteam.cz/nabidka-spoluprace/

 

 

XII.MOGUL Rallye Železné hory 2013

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7