Nabídka spolupráce

Nabídka spolupráce, sponzoring, partnerství s naším týmem.


Vážení majitelé firem, manageři a všichni ostatní přátelé rallye sportu,

  dovolujeme si Vám nabídnout možnost zajímavé prezentace Vaší firmy formou umístění reklamy firmy na závodním voze, internetovém webu a propagačních materiálech našeho týmu startujícího v amaterských závodech rallye historických automobilů po celé České republice. (Českomoravský pohár rally) Závodů se účastní i posádky ze zahraničí.

 

  V této době, kdy stavíme další závodní Škodu 120 S podporuje náš tým i Jiřího a Andreu Kalábovi se Škodou Felicia 1.4, účastnících se stejných závodů jako my. Jako další spřátelený soutěžní vůz je Peugeot 206 RC Petra Kališe. Možnost sponzoringu všech tří vozů pod naší hlavičkou JCH rallye team. Všechny tyto vozy, pokud budou v provozuschopném stavu, můžete mít i na akcích Vaši firmy, pro zajimavější prezentaci.

Petr Kališ a Petr Steklík na XV. Rallye Železné hory 2016

Jiří Kaláb s Pavlínou Bartoňovou na 2. Rally Sudety 2016

Proč  Škoda 120 S rallye :
 

  Jejího předchůdce, Škodu 100 má většina z nás ve svém srdci jako naše první auto. Mnoho lidí se v těchto automobilech učilo řídit a mají na ně krásné vzpomínky, proto je hezké tyto vozy vidět prohánět se na tratích rychlostních zkoušek. Škoda 120 S rallye se stala předchůdcem typu slavné Škody 130 RS. Vůz byl obávaným soupeřem na domácích i zahraničních tratích a v rukou špičkových jezdců bojoval o přední umístění i v absolutním pořadí automobilových soutěží. Škoda 120 S rallye patří do skupiny automobilů, které se přihlašují do soutěží v nejobsazovanější třídě historiků do 1300 ccm, nebo 1600 ccm. Historické vozy jsou nejfotografovanější na trati i v servisním parkovišti.

Naše nabídka pro prezentaci vaší firmy na všech třech vozech.

Reklama na závodním automobilu"

  

  Reklama při amatérských závodech rallye, které se svou reklamou i účastnících se vozů je hodně podobná MMČR a  MČR HA v rallye. Sledovanost diváků okolo trati je velmi vysoká. Z každého závodu jsou reportáže v regionálních novinách. Reportáže ze závodů jsou i ve specializovaných magazínech zabývajících se tuningem a automobilovou technikou. Fotografie a reportáže mají i své místo na internetu.

  Zapůjčení závodního vozu na výstavy a prezentace sponzora, firmy.
Možnost svezení sponzorů a jejich přátel při testování, nebo jiných volnějších závodech.
Umístění reklamního loga sponzora na našich internetových stránkách.
Umístění loga Vaší firmy v servisním zázemí týmu na soutěžních podnicích.

  Reklama je založena na písemné smlouvě uzavřené mezi naším týmem (občanské sdružení, máme své IČO) a firmou. Vystavujeme smlouvu o reklamě, proto je vše podle zákonů České republiky. Zde jsou smluvně upřesněny podmínky pronájmu reklamních ploch na závodním a popřípadě i doprovodném voze rallye teamu a povinosti obou stran.

  Pokud by Vás naše nabídka oslovila a zapadala do koncepce Vaší firmy, kontaktujte nás prosím na e-mailu JCH.rallye.team@seznam.cz, nebo v kontaktním formuláři (Napište nám) v menu těchto webových stránek. Rádi zodpovíme Vaše dotazy týkající se závodní techniky a možnosti prezentace v tomto velmi atraktivním sportu.