Nabídka spolupráce

Nabídka spolupráce, sponzoring, partnerství s naším týmem.


Vážení majitelé firem, manageři a všichni ostatní přátelé rallye sportu,
  dovolujeme si Vám nabídnout možnost zajímavé prezentace Vaší firmy formou umístění reklamy firmy na závodním voze, internetovém webu a propagačních materiálech našeho týmu startujícího v amaterských závodech rallye historických automobilů (Českomoravský pohár rally), ale i MMČR v rallye po celé České republice. I amatérských závodů se účastní hojně i posádky ze zahraničí, hlavně Polska a Německa.

 

Naše nabídka pro prezentaci vaší firmy.

  • Zapůjčení závodního vozu na výstavy a prezentace sponzora, firmy.
  • Možnost svezení sponzorů a jejich přátel při testování, nebo jiných volných závodech.
  • Umístění Vašeho reklamního loga s odkazem na Vaší webovou prezentaci na našich internetových stránkách.
  • Umístění loga Vaší firmy v servisním zázemí týmu na soutěžních podnicích.

  Reklama je založena na písemné smlouvě uzavřené mezi naším týmem (Zapsaný spolek, máme své IČO) a firmou. Vystavujeme smlouvu o reklamě, proto je vše podle zákonů České republiky. Zde jsou smluvně upřesněny podmínky pronájmu reklamních ploch na závodním a popřípadě i doprovodném voze rallye teamu a povinosti obou stran.

  Pokud by Vás naše nabídka oslovila a zapadala do koncepce Vaší firmy, kontaktujte nás prosím na e-mailu JCH.rallye.team@seznam.cz, nebo v kontaktním formuláři - Napište nám. Rádi zodpovíme Vaše dotazy týkající se závodní techniky a možnosti prezentace v tomto velmi atraktivním sportu.

 

  V této době, kdy stavíme další závodní Škodu 120 S jsme do týmu pod svou záštitu vzali kamaráda Petra Kališe se soutěžním vozem Peugeot 206+ RC. Možnost sponzoringu obou vozů pod naší hlavičkou JCH rallye team. Oba vozy, pokud budou v provozuschopném stavu, můžete mít i na akcích Vaši firmy, pro zajimavější prezentaci.

Petr Kališ a Petr Steklík na XV. Rallye Železné hory 2016


Proč reklama na závodním automobilu v rallye?

  Reklama při amatérských závodech rallye, které se svou reklamou i účastnících se vozů je hodně podobná MMČR a  MČR HA v rallye. Sledovanost diváků okolo trati je velmi vysoká. Z každého závodu jsou reportáže v regionálních novinách, ale už i v televizi na Sport 5. Reportáže ze závodů jsou i ve specializovaných magazínech zabývajících se tuningem a automobilovou technikou. Fotografie a reportáže mají i své místo na internetu.

Proč  Škoda 120 S rally?

  Jejího předchůdce, Škodu 100 má většina z nás ve svém srdci jako naše první auto. Mnoho lidí se v těchto automobilech učilo řídit a mají na ně krásné vzpomínky, proto je hezké tyto vozy vidět prohánět se na tratích rychlostních zkoušek. Škoda 120 S rallye se stala předchůdcem typu slavné Škody 130 RS. Vůz byl obávaným soupeřem na domácích i zahraničních tratích a v rukou špičkových jezdců bojoval o přední umístění i v absolutním pořadí automobilových soutěží. Škoda 120 S rallye patří do skupiny automobilů, které se přihlašují do soutěží v nejobsazovanější třídě historiků do 1300 ccm, nebo 1600 ccm. Historické vozy jsou nejfotografovanější na trati i v servisním parkovišti.