Výstava závodních speciálů auto-moto Houdkovice

5.7. 2017

 
  Dobrý den, vítáme Vás na stránce o námi pořádané akci s názvem Výstava závodních speciálů auto moto. Tuto výstavu jsme pořádali ve spolupráci s SDH Houdkovice.
  Děkujeme všem vystavovatelům se závodními speciály, všem lidem, co se podíleli na organizaci a průběhu akce a hlavně návštěvníkům, že se přišli podívat. Kdyby se chtěl někdo pochlubit se svými fotografiemi, pošlete odkaz na  JCH.rallye.team@seznam.cz.

 

Akce se konala za podpory Královehradeckého kraje.

 

Pár rozhovorů s účastníky výstavy

rozhovory před výstavou
 

Pořadatelé

                                           

SDH Houdkovice                                          JCH rallye team Semechnice

 

Předběžný kalendář  FAS AČR závodů rallye, závody do vrchu, okruhy, autocross, rallycross, historické automobily, slalom, cross country, drifting, karting,  na rok 2017

 
  Motoristické výstavy v Houdkovicích mají tradici od roku 2009, jako první se uskutečnila Výstava zeměd ělské techniky a tu navštívilo více než 2500 návštěvníků a zhruba ještě dalších 1000 dětí, místních občanů a pozvaných hostů. Dále se uskutečnily  v roce 2010  Výstava Velorexů a Auto - Moto veteránů, 2011 Výstava z ávodních speciálů, 2013 Výstava vojenské tec hniky, 2015 Výstava zemědělské techni ky. Všechny tyto akce byli úspěšné v návštěvnosti a k tomu se vždy připojilo nádherné počasí.
 
  Tentokrát se jednalo znovu o Výstavu závodních speciálů auto-moto, která se konala 5.7. 2017 v areálu hřiště v Houdkovicích v časovém rozpětí od 9:00 do 18.00, kde jsme měli zastoupenou většinu motoristických sportů auto-moto, jak rallye, autocross, rallyecross, závody do vrchu, drift i okruhy a dále i nákladní automobily, truck trial a dálkových vytrvalostních rallye. Motocykly, motocross, enduro, silniční závody, plochá dráha, trial, čtyřkolky, sajdkárkros atd.. Pro auta a motorky na kros byla připravena trať, na které by se všechny tyto vozy během dne vystřídaly a několikrát na ukázku pro návštěvníky projely. A to vše od veteránů, historiků až po současnost.
 
 Výstava se konala v obci Houdkovice, kousek od Dobrušky.   Místo koná ní na Mapy.cz
 
 
 
 

Speciály, které byly vidět na výstavě 2017

                                          Seznam speciálů                                        

 

 

Odkazy na fotogalerie

Posílejte odkazy kdo máte :) - jch.rallye.team@seznam.cz

Foto přípravy na výstavu   galerie 1   galerie 2   galerie 3   galerie 4 výstava

Foto z příprav i průběhu výstavy

Fotogalerie z rogala

Fotogalerie 1

Fotogalerie 2

Fotogalerie 3

Fotogalerie 4

Fotogalerie 5 - už nefunguje

Fotogalerie 6

Fotogalerie 7