Vítáme Vás na stránkách rallyového týmu ze Semechnic

 

12.2. 2019

  V našem regionu se připravuje soutěž v rallye. Název je 1. Podorlická rally a bude probíhat na Opočensku, Dobrušsku a Rychnovsku ve dnech 17. a 18.5. 2019. Více se dozvíte časem na www.podorlickarally.cz a na Facebooku.

13.6. 2018

  Do týmu přibylo další závodní auto pilotované Petrem Kališem a to Peugeot 206+ RC. Toto auto je otestované do MMČR v rallye, ale více se kluci svezou v ČMPR.

11.8. 2017

  Po delší době, po výstavě závodních speciálů, která se opravdu povedla, jsem zase zavítal do garáže něco dělat na závodním autě. Koupíme sedačky, udělají se držáky sedaček a můžeme jet na lak. :) Plus nějaké drobnosti a už si také připravuji nápravy, vyvaření, vyztužení. Občas přidám nějaké info + fotečku. :)

Zatím odkaz na fotogalerii na rajčeti zde ... :)

27.6. 2016

  Přibývají další fotky ze stavby závodního auta. Kdyby jste se chtěli stát sponzorem, partnerem našeho týmu, nebo se na stavbě podílet peněžně, či nějakými díly ozvěte se nám na e-mail Pajny@seznam.cz. Za každou korunu i nabídku náhradních dílů jsme Vám vděčni. Jsme Zapsaný spolek (bývalé občanské sdružení), takže Vaše sponzorství bude v regulích zákona. :)

Více zde: https://www.jchrallyeteam.cz/nabidka-spoluprace/

 

 

XII.MOGUL Rallye Železné hory 2013

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>