Druhý závod, tentokrát vítězně . . .

21.10.2012 12:40

V sobotu 20.10. 2012 jsme se zúčastnili závodů, které pořádal znovu RTC Chrudim. Tentokráte s názvem "O pohár Josefa Janků". Závody se konaly na hradeckém letišti na okruhu CZECHRING. Do naší třídy H - 1400 se přihlásil ještě Otto Vrba s Ladou 1200 a Radek Štrbo se Škodou 120. Podnik se jel systémem duálního závodu. My jsme ze čtyř jízd startovali třikrát po boku Otto Vrby a třikrát vyhráli, jednou po boku stálo Subaru Impreza. A tak tomu jsme se hned od začátku dívali na zadní část vozidla a za chvilku ani ta už nebyla vidět. :) V konečném pořadí jsme vyhráli třídu o 18 vteřin před Ladou 1200 Otto Vrby. Na třetím místě Radek Štrbo. Celé startovní pole překvapil svým rychlím Seatem Ibizou Cupra Tomáš Dostál, který vyhrál závod v absolutním pořadí.

Fotogalerie našeho týmu na rajče.cz