Výstava závodních speciálů auto-moto Houdkovice

5.7. 2017

 
  Dobrý den, vítáme Vás na stránce o námi pořádané akci s názvem Výstava závodních speciálů auto moto. Tuto výstavu pořádáme ve spolupráci s SDH Houdkovice.

 

Akreditace pro fotografy

 

Pár rozhovorů s účastníky výstavy

Během června budeme přidávat rozhovory.
 

Online přihláška na výstavu

Pro týmy, které mají zájem vystavovat, zviditelnit se trochu a prožít příjemný den
 

Pro zájemce o sponzoring výstavy

 

Pořadatelé

                                           

SDH Houdkovice                                          JCH rallye team Semechnice

 

Předběžný kalendář  FAS AČR závodů rallye, závody do vrchu, okruhy, autocross, rallycross, historické automobily, slalom, cross country, drifting, karting,  na rok 2017

 
  Motoristické výstavy v Houdkovicích mají tradici od roku 2009, jako první se uskutečnila Výstava zeměd ělské techniky a tu navštívilo více než 2500 návštěvníků a zhruba ještě dalších 1000 dětí, místních občanů a pozvaných hostů. Dále se uskutečnily  v roce 2010  Výstava Velorexů a Auto - Moto veteránů, 2011 Výstava z ávodních speciálů, 2013 Výstava vojenské tec hniky, 2015 Výstava zemědělské techni ky. Všechny tyto akce byli úspěšné v návštěvnosti a k tomu se vždy připojilo nádherné počasí.
 
  Tentokrát se jedná znovu o Výstavu závodních speciálů auto-moto, která se bude konat 5.7. 2017 v areálu hřiště v Houdkovicích v časovém rozpětí od 9:00 do 18.00, kde by jsme chtěli mít zastoupenou většinu motoristických sportů auto-moto, jak rallye, autocross, rallyecross, závody do vrchu, drift i okruhy a dále i nákladní automobily, truck trial, dálkových vytrvalostních rallye  a zkoušíme sehnat i speciál na závody tahačů na okruzích. Motocykly, motocross, enduro, silniční závody, plochá dráha, trial, čtyřkolky, sajdkárkros atd.. Pro auta a motorky na kros bude připravena trať, na které by se všechny tyto vozy během dne vystřídaly a několikrát na ukázku pro návštěvníky projely. A to vše od veteránů, historiků až po současnost.
  Prosíme manažery, závodníky, či již jen kdo má krásné závodní auto, nebo motorku doma, ať si to nechají projít hlavou a kdyby měli zájem, napsat si o více info, na e-mail JCH.rallye.team@seznam.cz. Nejedná se jen o závodní auta, ale třeba i o prodejce vybavení pro automotosport, nebo vybavení servisů. Například v roce 2011, OB Autodíly a Triumf.
 
 Výstava se bude konat v obci Houdkovice, kousek od Dobrušky.   Místo koná ní na Mapy.cz
 
 Zájemci o vystavení závodního speciálu, kteří by měli zájem, či jsme je sami neoslovili se mohou ozvat na e-mail JCH.rallye.team@seznam.cz , nebo online přihláška
 
 
Aktualizace 20.4. 2016
  Datum výstavy je zatím stanoven na 5.7. 2017, je to středa, svátek Cyril a Metoděj. Večer nejpravděpodobněji zábava.  Takže vlastně jde o pěkně strávený den mezi   „ svými " :)
  V roce 2011 se jela rychlostní zkouška, tu bychom kvůli nevyhovující silnici vynechali. Když by se podařilo opět dojednat s ZEAS Podorlicko a.s. pole, chtěli bychom znovu trať pro autokros. Celou akci budou spolumoderovat majitelka portálu motorsvet.cz Veronika Vošická Buráňová a Jirka „Suchoš" Suchánek.
Postupně budeme tuto stránku aktualizovat. Je to ještě dlouhá doba, ale to shánění okolo je opravdu fuška, poznatek z roku 2011. :)
 
Aktualizace 21.4. 2016
  Pokud se něco nestane, nezmění, známe první osobnost na autogramiádu. A je to pan Bohumil Staša.
 
Aktualizace 19.6. 2016
  Spuštěna online přihláška - zde
 
Aktualizace 13.1. 2017
  Do výstavy zbývá přibližně půl roku a už je v seznamu něco přes čtyřicet závodních speciálů. Také o nás vyšli články u mediálních partnerů a to na www.ewrc.cz, www.autokrosar.cz a www.speedwaya-z.cz.
 
Aktualizace 16.1. 2017
  Tak máme domluvené další dva hosty na autogramiádu. Pan Jiří Štancl a pan Jakub Kornfeil. Vypadá to, že počet rozšíříme na čtyři až pět. :)
     
Aktualizace 22.2. 2017
  Plánek prostor pro výstavu
 
Aktualizace 3.3. 2017
  Akreditace pro fotografy bude spuštěna 1.6. 2017. 
Jedná se hlavně o autokrosovou trať, aby nám tam neběhal mezi auty každý, kdo přijde fotit. Nikdo jiný tam mimo pořadatelů nebude mít přístup.
Akreditovaných chceme povolit maximálně deset.
Online akreditaci (přihlášku) zveřejníme 1.6. 2017 zde na stránkách. Seznam se bude zveřejňovat.
 
Aktualizace 18.4. 2017
  Přislíbeno už 80 závodních speciálů.
 
Aktualizace 20.4. 2017
  Záštitu nad naší výstavou převzal senátor JUDr. Miroslav Antl.
 
Aktualizace 3.5. 2017
  Vyroben reklamní spot do rádia, k poslechnutí zde.
 
 
Aktualizace 1.6. 2017
  Spuštěna akreditace pro fotografy, přihláška k akreditaci a více zde .... 
 
Aktualizace 4.6. 2017
  Další osobností Československého motorsportu, která k nám přijede na autogramiádu je Jiří Moskal.
 
Aktualizace 14.6. 2017
  Zveřejněn plakát výstavy.
 
 
 
 

Speciály, které budete moci vidět na výstavě 2017

                                          Seznam speciálů                                        
 
Určitě budou speciály přibývat, ale jistě se za tu dobu i někdo omluví . . .